Srpen 2011

Tips & Tricks 09 - Back to school 11 (Makeup)

31. srpna 2011 v 21:08 | M. |  Tips and Tricks
Zdravím ;).

Tak, nakonec proběhla změna plánu a šla jsem k ségře na kus drbu a zakončit ty prázdniny, ale zpět :D. Mám tu pro vás poslední část "Back to School" a tentokrát makeup :). Jak všichni víme, do školy se všemožný rudý rtěnky a černý oči moc nehodí, takže tu pro vás mám pár jednoduchých tipů na snadný, rychlý a hlavně s věcí-co-máte-doma dělaný ;). Původním nápadem jsem to chtěla předvést na sobě, ale nějak není mnoho času na nafocení a vzhledem k faktu, že dneska lítám buď s maskou nebo tunou krému, aby ta pleť vypadala zdravě, tak se ani nechci moc líčit ;). Jde se na to :).Haloooooooooooo!

31. srpna 2011 v 14:27 | M. |  My Life
Zdravím! :)

Tak jsem se vám v neděli odpoledne vrátila z dovolené jak jsem řekla a omlouvám se, že jsem nepsala - jo je mi to blbý přehazovat vás z jednoho mýho blogu na druhej a obráceně, jen nechci všechno psát 8x :D - všechny podrobnosti proč to tu stálo najdete na oh-ashley v Last day of Holidays ;). Dál bych vám moc chtěla poděkovat, za všechny vaše komentáře a přáníčka k narozeninám, ať na blogu nebo na facebooku :). Moc si toho cenním a jste vážně zlata ;*♥. Dál dneska příjde poslední díl slibovaného Back to Schol projektu a už je asi jasný že to bude makeup :). Pokusím se pro vás udělat něco snadnějšího a převážně z věcí, které by každá z nás měla mít v kosmetický tašce ;). K večeru tu ten článek čekejte ;). Zatím mizím, jdu tu trošku poklidit a pádím si zacvičit ;). Mějte se zatím pěkně ;).

XoXo

Já tu písničku prostě miluju :D :D Ten text! :D

Inspiration # 14

26. srpna 2011 v 13:02 | M. |  Inspiration
Zdravím! ;) Zatím užívám dovolený, takže tu pro vás mám 14. inspiration článek ;).


Tips & Tricks 10 - Back to school (Hair)

24. srpna 2011 v 14:28 | M. |  Tips and Tricks
Zdravím ;).

Mám tu pro vás hned druhou část projektu "Back to School" a tentokrát o vlasech! :) Jak všichni víme, vlasy dělají velký dojem a s mastnou hlavou moc dobrý dojem neuděláte - co si budeme vyprávět ;D :). Takže tu pro vás mám pár rychlých a snadných účesů, abyste se stihly vyspat do krásy a zároveň se pěkně učesat :). Snad se článek bude líbit :)


Happy Birthday M. + Bye Guys!

21. srpna 2011 v 11:20 | M. |  My Life
Zdravím! :)

Ták a je to tu :). Sice mi u minulých článků spousta z vás přála k narozeninám a já vám za to moc děkuju (♥) ale narozeniny mám vážně až dneska :D :). Ano ano, je tomu už 16 let co se v maličkém městečku u Liberce narodila M. Malá, praštěná blondýna, která miluje blbosti všeho druhu a strašně ráda paří :D :D :D. Ale teď už k druhé věci a to k mému odjezdu ;). Jede se na dovolenou k obřímu italskému jezeru Lago di Garda ;). Docela se těším, protože uděláme obvyklý trip do Milána (obří - tuším 3 nebo 4 patrové - H&M a spooooooousty dalších krámů ♥.♥) a pak ještě jeden do Říma :) áááááá! Já se těším ^.^ ! Mezitím jsem tu pro vás připravila pár článků, ale není jich moc, protože za týden jsem zpátky ;) (Mnoho jsem toho nestihla - skončila jsem bez počítače :D) :). Tak si to tu ten týden hezky užijte :)

Bye ;*


Tips & Tricks 09 - Back to school (Outfits)

18. srpna 2011 v 11:07 | M. |  Tips and Tricks
Zdravím! :)

Mám tu pro vás slibovanou první část mého malého projektu "Back to school", který je jak už jsem psala rozdělen do 3 částí - outfit, vlasy a makeup :). Jako první část jsem zvolila část outfits :). Je to už i kvůli tomu, že kdyby někdo z vás jel na nákupy a chtěl si koupit něco nového na začátek školního roku a třeba tu našel nějaký nápad nebo tip, co by se mu zrovna líbilo, tak aby měl dostatek času na to, aby to stihnul promyslet a pokouknout se ;). Takže, jde se na to! :) (VAROVÁNÍ : čeká vás dlouhý článek plný všech tipů a odpovědí co na sebe a čemu se vyhnout ;))


4th Layout

17. srpna 2011 v 14:30 | M. |  Other
Zdravííím ;).

Ták slibovaný nový layout už je tu! :) Jak jsem řekla, je úplně jednoduchý a není na něm nic zvláštního, jen tady přibyly nové rubriky, jako třeba Motivation/Thinking kam budu přidávat různý články jako motivaci nebo prostě něco k zamyšlení - pár věcí už tam je ;) - dál tu přibyla i rubrika Hauls, protože ty články o nákupech a novinkách furt nechci cpát do My life :D dál je tu třeba i rubrika Fave, kam budu přidávat články s věcmi, které se mi zalíbily a nebo s filmy, písničkami, atd.. Prostě tyhle články bych docela ráda psala častějc ;). Další věc co tu přibyla je rubrika other, kde najdete všechno možný, prostě taková patlanina všech nápadů, info článků, článků o layoutech a prostě všeho, co tu nenašlo místo ;). Co se laye týče, tak zatím všechny na tomhle blogu byly světlý a musím říct, že mi to i docela vyhovuje :D (omlouvám se, jestli to někomu leze na mozek :D), dál jsem trošku rozšířila vrchní seznam a taky jsem vyškrtla postraní menu kvůli tomu, abych mohla přidávat větší obrázky ;) - což je další věc, kterou kutím při rekonstrukci, u většiny článků zvětším obrázky ;). A ještě další věc je to, že změním trochu úpravu písma v článcích, protože vzhledem k faktu, jak se nám zvětšil prostor k psaní, tak přece nemůžu psát jako dřív :D. Takže rekonstrukce vesele pokračuje! :) Tak, jak se vám to tu teď líbí? :) (Buďte upřímní prosím :D)

BTW : ZÍTRA PRVNÍ BACK TO SCHOOL ČLÁNEK! :)Party!

16. srpna 2011 v 10:21 | M. |  My Life
Zdravím a dobrý ráno přeju! :)

Rekonstrukce probíhá, takže už tu nepořádek trošku začíná, zítra asi čekejte nový lay a pozítří první část 'Back to school' ;). Články se přesouvaj a přerozdělujou do novejch rubrik, takže prosím nehledejte starší články, je možný, že je nenajdete :D. Jinak narozky se mi blíží a s tím i všechny věci s nimi spojené, včetně OSLAV! ^.^ Musím říct, že 16tka se mi začíná, nějak zamlouvat, protože jí slavím na 7x :D :D. Včera byla první s partou, pak bude další s jednou kamarádkou, který do toho něco vlezlo, s babičkou a dědou, doma, na dovolený, se ségrou a s druhou kámoškou co včera nemohla přijít, protože je pryč :). Takže opravdu říkám, jsem moc ráda za šesnáctiny, protože miluju OSLAVY! :D Co se včerejší týče, tak to bylo docela zajímavý no :D :D. Slavily se moje a kamarádčiny narozeniny zároveň, protože je mám chvilku po sobě, tak sme to spojily, pozvaly nejbližší kamarády a slavily :). Sešlo se nás nakonec asi 18, což sice není nějaká extra oslava, ale nám to na to, abysme si to užily docela stačí :). Prostě tam byli jen nejbližší kamarádi a to stačilo ;). Slavilo se ode 4 a bylo to do doby, jak všem vydrží energie, nálada a chuť, takže někdo odcházel kolem 9 (včetně mě :D - celou noc před tím jsem vůbec nespala! :D Nevím proč, ale nemohla jsem usnout :D) někdo slavil až do rána :D. Detaily popisovat nebudu, fotky ještě nejsou, ale nevím jak vy, ale já si začínám myslet, že to skoro ani nepotřebujete vidět (chápete jak to myslím :D). No nic :D

Já zatím poběžím a jak jste si pondělí užívali vy? :)


R E C O N S T R U C T I O N

14. srpna 2011 v 14:37 | M. |  Other
Zdravím! :)

Dneska jsem tu jen narychlo se zprávou, že začíná rekonstrukce! :) Layout už mám skoro dodělanej (opět nečekejte nic extra složitého, ale čekejte, že se to tu trošku pročistí a zvětší! :)), ráda bych přidala rubriky, aby to tu bylo přehlednější, dál musím některý rubriky smazat, protože je nepoužívám (viz. rubrika videos, když jsem ještě doufala, že budu natáčet videa ;)), dál bych ráda trošku předělala některý články a prostě celkově to překopala :D. Celej tenhle blázinec a nepořádek na blogu musím stihnout dodělat co nejdřív, protože mě čekají oslavy a taky další týdenní odjezd a docela nerada bych odjela od nepořádku, takže teď sice pádím na cvičení, ale hned jak se vrátím, tak to tu začnu předělávat, tady máte maličkatý náhled jednoho z překvápek ;).

Jo! A děkuju vám všem moc, za všechny vaše tipy ke včerejšímu článku! :) Ani jsem nečekala, že mi tolik z vás pomůže, jste vážně, vážně zlatíčka ♥ Děkuju! :)


SATURDAY

13. srpna 2011 v 14:07 | M. |  Other
Zdravím! :)

Prosímvás, po dlouhé době bych od vás potřebovala menší pomoc! :D Nebojte, nechci po vás žádný zapisování, žádný překonávání a bla bla bla blá :D. Potřebovala bych poradit nějaký nový písničky, jelikož můj iPod utrpěl promazání z asi 250 písniček na 119 - je neskutečný, co jsem v tom všechno měla a už dávno neposlouchala :D. A teď hledám nějaký nový písničky/kapely a to je ta pomoc od vás, prosímvás, jestli někdo znáte nějaký dobrý nový písničky/kapely, napište mi je prosím prosím do komentářů ;). Moc ráda si něco novýho poslechnu ;).

XoXo


Inspiration # 13

12. srpna 2011 v 12:40 | M. |  Inspiration
Zdravím! :) Dobrý zprávy, první článek Back to School je připraven, takže se na něj během
pár dnů můžete těšit! ;) Přeju hezkej pátek a ať se inspirace líbí :).


What's up?

10. srpna 2011 v 13:52 | M. |  My Life
Zdravím! :)

Ano, asi jsem špatná blogerka, ano, vím, že nic nepíšu ani nefotím, ale nevím... v poslední době furt někde běhám, něco vyvádím, doma skoro nesedím a prostě není čas ani chuť něco psát :D. Venku je ošklivo, takže jsem furt někde zalezlá a nemyslím si, že máte nějakou potřebu sledovat moje fotky z kaváren, sleepovers, a dalších řekněme (eh :D) "indoor aktivit" :D. Dál jsem ráda, že se vám nápad z back to school články líbí, budu se snažit vám je co nejdřív začít psát a fotit, protože 21. zase odjíždím pryč, takže pak zase nebude moc času ;). Jak jsem říkala, budou to 3 delší články, protože to budou v podstatě 2 tutorialy a pak jeden normální tipovej článek, takže se snad budete mít na co těšit ;). Osobně jsem doufala, že bych to mohla udělat jako videotutorialy, ale nevím, jak mi to půjde, protože co se upravování videí týče, tak jsem opravdu neschopná! :D Tak ještě uvidíme jak to všechno dopadne :D.Tips & Tricks 08 - Natural Beauty Secrets

8. srpna 2011 v 11:52 | M. |  Tips and Tricks
Zdravím! :) Mám tu pro vás další článek do T&T a tentokrat na téma "Natural beauty secrets"
neboli triky na různé masky, zábaly, kůry, atd... z přírodních věc, které většina z vás najde ve 'spíži'.
Tyhle triky nejsou ničím nijak zajímavé, ani převratné, ale fungují a to je podstatné! :) tady vám
napíšu pár triků, které mám sama odzkoušené ;). Jde se na to! :)


Surprise?

7. srpna 2011 v 20:26 | M. |  Other
Heyy ♥

Mám pro vás takový menší překvápko a to zprávu, že se v poslední době asi trošku zvýší frekvence přidávání článku Tips & Tricks, protože bych moc ráda (teď, už skoro ke konci prázdnin) rozjela "projekt" back to school, který bude rozdělený hned do 3 částí! :) - Každý týden jedna :). Ještě pro vás mám připravený jeden T&T článek, který příjde hned zítra nebo pozítří a pak už to začne! :) Back to school v plné parádě! :) V jednom díle bych ráda poradila co si učesat, v dalším díle třeba dát tip na makeup a v jednom z dalších dílů bych třeba i poradila co na sebe :). Prostě klasický články "Back to school" - nic převratnýho ;).

Co vy na to? :) Líbí se vám tenhle nápad?


Heyyyy

5. srpna 2011 v 12:49 | M. |  My Life
Zdravím! :)

Omlouvám se, že v poslední době nepíšu moc často, ale prostě na to nějak není čas. Na oh-ashley je toho poměrně dost, protože Ashley furt někam běhá, nebo má oslavy, premiéry, atd... A čistě mezi náma, díky bohu za to! :) Ale bohužel v posledních dnech začínám mít čas jen na to, abych přidala na jeden blog a pak rovnou šla, protože venku je krásně a mě nebaví sedět celý dny doma, když nemusím :). Takže pevně doufám, že mě v tomhle směru chápete :).

Jinak jsem moc ráda za všechny vaše komentáře k článkům! :) Děláte mi vážně radost! :)♥ Děkuju moc za vše ;) :).