Září 2011

Blog - hranice mezi povinností a hobby

23. září 2011 v 18:49 | M. |  My Life
Zdravím

Jak jsem na O-A (kdo jste to už četl :D) ve zkratce psala, tak tohle je přeci jen osobní blog, tak tady se můžu trošku rozepsat :D. Jak si už většina z vás asi stačila všimnout, od minulého čtvrtka (vpodstatě - článek o harmonizáku byl přednastavenej :D) tu nepřibylo nic! :D Pusto, prázdno... A víte co? Asi bude hnusný to slyšet, ale mě to ani moc nechybí :D. Jasný, sama vidím, že frekvence přidávání článků je dost nízká, ale berte to takhle.... Ono né každej den se stane něco, o čem stojí za to mluvit nebo něco o čem zrovna chci mluvit a sorry, sice jsem silnej extrovert (jéž to byste mě měli znát naživo... Nezavřu hubu! :D - Svoje by vám o tom mohly říct i holky z harmonizáku :D), ale nemám potřebu psát všechny moje problémy na blog, kde si to může přečíst nedopatřením kdokoliv a hlavně si myslím, že to většinu z vás ani moc nezajímá :D. Otázka by pak byla, proč nepíšu víc o kosmetice, víc nefotím nebo tak podobně - nalijme si čistého vína... vy máte každej den chuť vytáhnout foťák a fotit a psát? :D :D Myslím, že pokud blogujete jako já cca tím 5tým rokem, tak už taky moc ne co? :D Další věcí je nová škola - Lidi, jsem na střední! Nová škola je fajn, lidi jsou suprový s čímž se dostáváme k další věci - už taky nemám moc chuť sedět celý dny u toho počítače ;). Přecejen, jdu radši ven s kámošema, s klukem, s holkama nebo si někam vyrazím na cvíčo nebo na oslavu ;). Prostě už to není jako dřív :). Dřív jsem si ráda sedla k blogu a přidávala, ale v poslední době už mě to zase tak nebere a asi i tuším čím to bude - dřív jsem přidávala z radosti a s chutí k blogu, ale teď už mi příjde, že přidávám jen z povinnosti a to nechci! Blog má být koníčkem a ne povinností :). Jakmile vám blog takříkajc "přeroste přes hlavu", tak už je něco špatně a je nejvyšší čas s tím něco udělat ;). A proto si na tomhle blogu dávám na nějakej čas pauzu. Nedělám to zrovna ráda, a i když tenhle blog mám ráda, tak oh-ashley mám radši.... Nevím jestli to bude jen týden, 2, 3, měsíc.... ale prostě potřebuju čas ;). Snad mě pochopíte :).

Btw > Závěrem bych ještě popřát k narozeninám naší zlatý Táničce ♥ Holka ještě jednou ti přeju všechno nejlepší, hodně štěstí, lásky, přátel, zdraví a úspěchu :). Prostě všeho co si budeš přát :). Ať si pořád ta naše krásná, milá a chytrá Tánička jako si jí doteď :)♥ Všechno nejlepší zlatí :)*


Harmonizák - bye guys!

18. září 2011 v 12:58 | M. |  My Life
Zdravím! :)

Omlouvám se, že píšu až po tak dlouhý době a že ani neodepisuju na kometáře, ale nějak na to není čas ;). Třeba v pátek, jsem se dostala domů až v 11 večer a včera sice kolem 8, ale ani tak jsem neměla chuť moc přidávat :D (víte jak :D). Asi vás zklamu, ale ani teď tu do úterý nic nepřibude, protože jedeme s novou třídou na harmonizák, takže nebude přístup k netu nic ;). Takže se s vámi rovnou loučím a hned po návratu tu pro vás mám pár zážitků z páteční oslavy, velké novinky posledních dnů, jednu takovou "recenzi" po dlooooooouhé době a dál taky OOTD článek z dalším z mých jednodušších outfitů ;). JO! :D A málem bych taky zapomněla na Room Tour, který vás taky v blízké době určitě čeká :). Tak, jak jsem psala už na O-A, nebudu zdržovat a rovnou se rozloučím ;). Mějte se tu pěkně a užijte si neděli, pondělí a úterý ;).

XoXo

Wishlist

15. září 2011 v 15:36 | M. |  Other
Zdravím ;).

Zase jednou prozměnu tu pro vás mám něco z trošku jinýho soudku ;). Tentorkát to bude wishlist (seznam přání), ale tentokrát ne o nákupech ;) :). Snad se bude líbit :).

NEW HAIR
Mám vyhraněnou představu :D.
CČ.

we♥it

11. září 2011 v 20:16 | M. |  Inspiration
Zdravím! :)

Ták... mám pro vás menší překvápko - mojí novou závislost! :D Myslím, že všichni co jste na blogu znáte tu úžasnou "inspiration stránku" weheartit.com a stahujete z ní obrázky stejně jako já :D. Tak samozřejmě můžete hádat co se stalo... Ano, mám konečně účet na we heart it :D :). Takže pokud máte rádi inspiration články na tomhle blogu, tak tady budete mít jejich častější dávku ;). Spousty mých oblíbených obrázků na jediné stránce :). Jasně, taky jsem přemýšlela nad dalším, osobním tumblrem (kdo to neví, tak na oh-ashley tumblr už taky máme :D) a i když je fakt, že tumblr má svoje výhody (můžete si psát zprávy, můžete si měnit layouty, můžete vkládat svoje obrázky, atd..) tak jsem se přesto rozhodla pro we♥it, protože je to něco novýho a já měla děsnou potřebu to vyzkoušet! :D Takže, pokud někdo z vás má zájem, budu moc ráda, když se na můj profil podíváte a pokud máte taky profil, tak můžete dát i follow :). Moc ráda si prohlídnu i vaše obrázky ;).

XoXo

MY WE♥IT PROFILE


Blonde... And so what?!

11. září 2011 v 12:35 | M. |  Motivation / Thinking
Zdravím! :)

Není tomu tak dávno, co jsem četla jeden článek o blondýnkách, který mě nakopnul k tomu, napsat tohle! :D Víte, třeba si říkejte, že nejsem blond, že sem hnědovláska a blah blah blah, ale zeptám se vás na druhou stranu... Kdo z vás mě kdy viděl naživo? Tipuju to tak na 1-2 lidi :D. Ano, je pěkný, že podle fotek soudíte, že jsem brunetka, ale věřte mi, podle fotek focenejch zevnitř, víte o barvě něčích vlasů asi stejně jako Britney Spears o historii Český Republiky (a to neberte nijak zle :D). Nicméně odbočuju, od mala jsem přírodní blondýnka a asi stejně jako kterákoliv další blondýnka už od dětských let poslouchám narážky tipu ,,Ty si fakt blondýna!" ,,A ježiš, blondýna..." ,,No jo no, naše Barbie..." a tak dále, prostě klasické narážky, který pokud jste taky blond tak už taky znáte že? :D. Upřímně vám řeknu, že znám spoustu holek, co se nad tím urazí, nebo se dokonce rozbrečí, osobně... Ano, taky mi ty narážky na blondýnky příjdou v určitým směru docela pitomý, protože znám spousty, spousty brunetek, co jsou pitomý jak polena a blond vlasy k tomu ani nepotřebujou :D. Za sebe bych fakt řekla, že o inteligenci slečen barva vlasů opravdu nehraje ŽÁDNOU roli, jen prostě od těch blondýn se to nějak víc čeká :D. Nevím, opravdu nejsem jedna z těch, co se nad narážkou nebo vtípkem na blond vlasy urazí, ale občas mi příjdou docela trapný tyhle narážky, že prostě ona je blond, tak musí být pitomá, tak musí být barbie, tak musí být děsně nafoukaná, atd... A obecně nemám v lásce, když se někdo nad někoho povyšuje nebo se mu posmívá, to opravdu... Za to bych ty lidi vážně mlátila, protože zvyšování vlastního sebevědomí na zesměšňování druhých lidí mi příjde opravdu ubohý! Ale opět zpátky. Nikdy jsem se nad tímhle tématem moc nepozastavovala, protože už jsem ho nějak brala jako samozřejmost co nemá cenu řešit, nicméně jsem se u toho tématu zarazila, když mi moje kamarádka na narozeninách zastavila a zeptala se mě vtípkem ,,Hele, víš proč se dělají vtípky o blondýnkách? Aby se blbý brunetky měly čemu smát" :D Přiznávám, že jsem se u toho vtipu zasmála, ale navedlo mě to k přemýšlení, proč se vlastně tyhle vtípky dělají? Vždyť v naší minulosti je přece spousta blondýnek co to někam dotáhly :). Marilyn Monroe, Brigitte Bardot, snad nejslavnější fashion blogerka Chiara Ferragni, kterou díky jejímu panenkovskému "Barbie" vzhledu zná celý svět! :) Zkrátka a dobře vám chci říct, nedělejte si z těch blondýnek furt srandu, jednou se vám taky může stát, že vám blondýnka vytře zrak ;).

Mějte se pěkně a buďte blond! :D


OOTD 9.9.11

9. září 2011 v 18:31 | M. |  Outfits of the Day
Zdravíííím :)*

Tak dneska pro vás mám pár novinek :D. Protože jste si u minulýho článku "odhlasovali", že článek s fotkami mého pokoje a důkladným popisem chcete, tak ho pro vás udělám ;). Čekat ho můžete někdy teď, buď ještě tenhle nebo příští týden :). Ale nevím jak to ještě přesně udělám, ale ty z vás, kdo říkali, ať udělám video zklamu, protože video opravdu dělat nebudu :D (sorry :D - jednak videa opravdu neumím upravovat a pak můj hlas je :-! :D). Ale zpět k dnešnímu tématu ;). Dneska tu pro vás mám další z článků Outfit of the Day jako jednu z dalších inspirací co do školy, ven, na nákupy, nebo prostě jen tak :). Dnešní outfit je opět úplně jednoduchý a především pohodlný, na co já u školních outfitů sázím nejvíc :). Snad se bude líbit ;).


Room tour?

8. září 2011 v 18:35 | M. |  Other
Zdravím! :)

Děkuju za všechny komenty k OTOD, ale teď tu pro vás mám další menší dotaz - nebo nápad - na příští článek a je to věc, na kterou jsem se vás ptala už včera na facebooku stránky - Jestli byste chtěli udělat room tour, neboli prohlídku mého pokoje :). Už jsem měla 2 reakce od Brunette a od Lili, že se jim tenhle nápad líbí, ale přece jen, nechtěla bych to dělat úplně zbytečně, takže prosím upřímně pište, jestli byste ten článek chtěli a jak se vám nápad líbí :). Předem díky za všechny odpovědi ;).


OOTD (Outfit of the day) 7.9.11

7. září 2011 v 17:44 | M. |  Outfits of the Day
Zdravím! :)

Tak dneska tu pro vás mám záměrně něco z jinýho soudku, abyste se u čtení těch nekonečných a usmajlíkovaných článků neunudili k smrti a zároveň aby to bylo něco jako spestření, protože v poslední době jak už jsem řekla, není moc času ani nápadů na psaní něčeho moc jinýho ;). Ale zpět :D. Dneska vám tu přináším úplně snadný a obyčejný outfit ze dne 7.9. (dneška :D), což pro vás může být jako nápad co do školy, nebo představa, jak do školy chodím já ;). Nebudu okecávat a těším se na vaše názory ;).

BTW : R.I.P HOŠI! :| (Kdo by nevěděl, tak se zřítilo letadlo s Rachůnkem, Markem, Vašíčkem a Demitrou - Všichni 4 mrtví :|)


Whoa

6. září 2011 v 17:56 | M. |  My Life
Zdravím! :)

Tak jak se všichni máte? Já dobře :D. Už mám za sebou pár hodin ve škole a teda až na děják dobrý :D (děják - divná učitelka :D). Ve třídě už jsme se skoro všichni známe a jako docela fajn, poznávám kluky a taky fajn :D. Příjdu si jak ve starý třídě :D Typově jsme tam úplně stejný ;). Co mě ovšem zabilo, tak to byla hudebka :D. No co my se nařethali :D :D. Prostě BOŽÍ UČITELKA! :D I když přiznávám, že mě docela překvapila výtvarka, kde jsme místo kreslení probírali dějiny výtvarného umění, ale tak my si zábavu najdeme vždycky že? ;D Co se týče jinak života, tak začínám zase sportovat :D. Zítra se připravuju na sportovní odpoledne se ségrou a jdeme na Flowin - vživotě jsem na tom nebyla, takže se začínám bát :D a ve čtvrtek po dlouhé době na můj oblíbený pilates ;). Joo :D Už to potřebuju :D :D V poslední době mám nějakou línou, protože se mi nechce vůbec nic :D. Dál se zase plánuje nějaká oslava, takže to možná bude ve stylu "rock all night" :D Ale nechci předbíhat, protože ještě sama nevím, jestli tam půjdu :D Ale snad jo :D. No nic, nebudu zdržovat, to bylo jen tak rychle jen pro informaci :D.

A co u vás dětska? Co novýho? :)

Kraťasů si nevšímejte! :D :D :D :D :D :D :D To je vedlejší produkt :D :D

Back in School

3. září 2011 v 16:01 | M. |  My Life
Heyyyyyy ♥

Omlouvám se, že moc nepíšu, ale nějak na to není moc čas ani nálada, jsem spíš na Oh-Ashley, protože kolem Tizzy se v poslední době furt něco děje a navíc mě to v poslední době začlo zase hodně bavit :). Nevím proč, ale prostě jsem si přidávání o ní zase zamilovala :). Teď zrovna příští týden vyráží na New Yorský Fashion Week, tak se nemůžu dočkat všech fotek ♥.♥ ALE ZPĚT :D (Vím že poslední dobou furt odbočuju, sem příšerná, já vím :D). Tak už jsem byla v nové škole a můžu říct, že na to, jakej jsem z toho měla strach, je to dobrý :). Úplně jsem čuměla na rozvrh! :D Jsem čekala, že budeme mít tak 2x,3x do týdne tak do 4-5, jak jsme to mívali na základce (2x týdně dlouhý odpoledky) a ono prd! :D My máme jednou týdně nultou (teda v pondělí a hned ráno v 7:10 - 2 hodiny tělocviku :D, trošku brutální, když sem viděla tělocvikářku, tak se začínám bát, co mě v pondělí čeká :D) a jinak máme vždycky do 1, do 2!!!! :O :D Chápete to! :D Střední - lyceum a my máme do 2! :D Ah děkuju ti bože! :D Třída docela dobrý :). Hrozně hodná třídní (připomíná mi třídní z druhýho stupně O:)), 28 lidí z toho 4 kluci (brutááááál :D), škola má přes 800 lidí, asi 3 budovy, každá o 4 patrech, trošku drsný se tam vyznat no :D, ale joo :). Zatím docela fajn :). Jediná věc, která mě docela nepříjemně překvapila byla ta, že jsem čekala, že nás učitelka nějak představí a ono trošku nic, tak jsme se včera spakovali a po škole si nás pár šlo sednout, aby sme se trošku seznámili :). A fajn :). Hrozně jsme se nasmáli a lidi jsou milí :). Takže zatím to vypadá opravdu solidně, modlím se, ať se to nezkazí :D. A co vy a vaše první dny ve škole? Jste taky tak mrtví z toho vstávání (u mě teda v 5, abych byla včas dojela na tramvaj)? :D Já teda totál, to příjdu domů, zahodím tašku a v 9 spím :D :D.

No nic, já půjdu odpovědět na všechny vaše komenty a těším se na vaše historky z prvních dnů :)