Prosinec 2011

Winter Special - Part 1 - Room Tour

29. prosince 2011 v 14:17 | M. |  My Life
Zdravím! :)

Kdysi dávno jsem se vás ptala, co byste si tu přáli a jestli by se vám třeba líbil nápad "room touru", kde bych vás provedla po svém pokojíčku, všichni jste řekli, že se vám nápad líbí, takže i když trvalo příšernou dobu ho zrealizovat (přiznávám :D), ale přecejen v poslední době byl hroznej blázinec s koncem devítky, začátkem prváku, zabydlováním se na nové škole, atd, atd, atd... prostě shon ;)... ale zpět! :D Můj pokojíček není nijak zvláštní. Je relativně malý a neustále ve výstavbě, protože kdyby to bylo jen na mě, tak už zase vypadá úplně jinak :D (aneb pryč s orandžovým kobercem a zelenými skříňkami! :D) Ale i tak vás nechám nakouknout do mého malého království :). Doufám, že se bude líbit :).


Christmas Inspiration

23. prosince 2011 v 17:50 | M. |  Inspiration
Heyyyyyyyyyyyyyyyyy ♥

Tak Vánoce se nám blíží mílovými kroky, vánoční prázdniny už jsou konečně tady a pro někoho bohudík a pro někoho i bohužel nový rok 2012 spolu s nimi :). Říkala sem si, že to vám přece nemůžu udělat, že bych vám před Vánocema nenapsala ani čárku (pokaď čucháte slabší náznak ironie, tak čucháte dobře :D), tak mě napadlo, že bych vám sem udělala Vánoční Inspiration článek vzhledem k faktu, že Inspiration článek tu už dloooooooooooouho nebyl a myslím, že při těch prázdninách se vám pár tipů může taky hodit ;). Moje tipy budou ze všech okruhů - od vlasů a make-upu, přes nehtů až po to, na co se o Vánocích koukat, tak pevně doufám, že se vám článek bude líbit a příjde vám vhod :).


Perfect Imperfections

4. prosince 2011 v 16:46 | M. |  Other
Hey! :D Zdravím! :D

Ano vím, je to skoro měsíc co jsem se neozvala a vím, že jsem bídnej člověk, ale co s tím můžu dělat? :D Upřímně říkám, že listopad 2011 byl asi jedním z nejvíc hektických měsíců co jsem já kdy zažila a tak nebyl vůbec čas na nic! Na oh-ashley, na tenhle blog, kloudně ani cvičit jsem nechodila! :D Prostě cvokárna :D Školní Vánoční akademie - jestli budou fotky, tak vám sem tu potupu dám :D neb M. a další půlka třídy si uřazává ostudičku :D - odevzdávání čtenářských deníků - přečíst jsme si měli 2 knížky od začátku října :D Frajerka jsem si ztratila seznam a začla jsem číst minulej tejden :D Dobrý ne? :D Tuny testů, výborný přátelský meet-upy a celkově je to fajn :). Musím přiznat, že jsem hrozně ráda, že jsem na škole na jaký jsem, protože to tam mám hrozně ráda :). Ale vraťme se k článku! :D Článek dostal název 'perfect imperfections' a jak asi většina z vás správně hádá, ne jen tak pro nic za nic ;). Inspirovala mě k tomu videa mých oblíbených YT gurus, kde jsem to už párkrát viděla :). Jsou to zkrátka body nebo věci, které na sobě máte a nemáte rádi, většinou jde o fyzické vlastnosti, ale můžete třeba i povahové ;). Nebudu okecávat a jdu na to ;).

FOTKY V TOMTO ČLÁNKU JSOU BEZ ÚPRAV! JEDINÁ ÚPRAVA BYLO PŘEHOZENÍ DO ČERNOBÍLA!