Leden 2012

Just wondering

23. ledna 2012 v 14:28 | M. |  Other
Zdravím! :)

Po 23 dnech se vám opět ozývám :D. Jak sem si říkala, že v novém roce budu psát častějc, tak sem se k tomu furt nějak nedokopala, protože sem furt líná se přehlašovat z jednoho blogu na další a zase zpátky...(no co, buďme trošku upřímní ;D) A tak mě napadnul nápad, že bych mohla zase začít "tumblrovat" (nevím jak líp to nazvat :D) a že bych zase blog přesunula :D. Mám i Instagram (kdo máte taky a chcete sledovat, profil je tady), ale to prostě není ono! :D V instagramu se super upravujou fotky focený iPhonem, ale na sdílení mi prostě tumblr, blog a facebook příjdou lepší :D. Z druhý strany si zase říkám, že blog má výhodu v tom, že prostě na blogu si můžete psát komentáře a poznávat se, blog je veřejnej, pro všechny a navíc mě baví psaní článků a čtení diskuzí pod ním, v čemž už by mě tumlr trošku omezoval... ale zase bych mohla víc přidávat, protože tumblr jde i z telefonu narozdíl od blogu :D (už třetím rokem doufám v mobile blog.cz :D) No, ale to zatím necháme bejt ;). Přiznávám, že v poslední době je moje neaktivita spíš ta lenost fotit a přidávat než nedostatek času, protože čas se najde vždycky, když člověk jen trošku chce, že? ;) Tak, co se za poslední dobu změnilo? Layout? :D Ano, ano :D říkala jsem, že tu ten "galaktickej" moc dlouho nevydrží a takyže nevydržel :D nemám v poslední době tyhle tmavý věci moc ráda (což ovšem neplatí u oblečení - tam sem v tmavejch barvách více-méně pořád :D). Co vy na něj? :)

BTW : Ano, ano! Ještě vám chci moc, moc, moc, moc, moc, MOC poděkovat za to, že už mám před 10.000 návštěvníků :) Děkuju moc! :)2012 ... Year of changes? (+ layout)

1. ledna 2012 v 20:16 | M. |  My Life
Zdravím! :)

Tak a je to tu :). Ten očekávaný rok 2012, kdy nám má podle kalendáře Mayů skončit svět. Je jen na vás, jak tomu věříte nebo ne, já osobně si teda myslím, že svět nevybouchne ani nic podobnýho, ale zase bych docela věřila tomu, že se stane nějaká pohroma nebo katastrofa, ale nebudeme hnedka na Nový rok přivolávat ne? :D Řekla bych, že pro mě byl rok 2011 krásnej rok ;) - rozhodně lepší než 2010, kterej byl vážně docela kritickej :D - furt se něco dělo, spousta změn a většinou díkybohu změn k lepšímu :). Poznala jsem spoustu skvělých lidí a získala spoustu nových přátel a jsem za to vážně ráda! :) Pevně doufám, že rok 2012 bude alespoň takovej, jako 2011 :). Když už jsme u toho, jak jste včera trávili Silvestra? Já po letech doma, ale tak zase si nemůžu stěžovat :D. Od rána (čtěte od 11 >> 11 = moje ráno :D) u mě byla Nikýt přes oběd asi do tří a pak mi nebylo moc dobře, tak jsem zůstala doma pěkně u televize - u Partičky! :D Bože jak já je zbožňuju! :D To sme se zase jednou zasmáli :D. No, takže nic zvláštního ;). Co se předsevzetí týká, před lety jsem si dala předsevzetí, že už si nebudu dávat předsevzetí, ale letos jsem to pořádně porušila a dala jsem si hned několik úkolů, který prostě chci do konce roku splnit! :D Tady to máte :).