Březen 2012

Lazy Day

29. března 2012 v 16:29 | M. |  My Life
Zdravíčko! :)

Tak! :D Od úterka mi trošku habruje internet, tak nevím, jak časté moje aktualizace budou, ale pevně doufám, že alespoň ty 3 týdně to pořád budou! :) Mám tu pro vás pořád spoustu věcí, který bych vám chtěla sdělit (počínaje rezecnzí masky na vlasy až po všechny možné nové Tips and Tricks :)). Dnešek mi dal zabrat :D. Ve škole jsem od rána měla spoustu běhání, takže jsem se ani nestihla najíst... takže s bolestí břicha jsem mohla zrušit všechny aktivity na odpoledne a jela domů, takže doma sem si udělala čajíček, lehla do postele a teď vám spokojeně píšu :). Nu, v týdnu jsem ještě musela rychle udělat laborky na fyziku a včera jsem s přítelem oslavila půl roku, takže jsme si udělali pěkný odpoledne :) :). Co vy? :) Jak se pořád máte? :)

Debílkov zdraví! :D

Beauty Haul

26. března 2012 v 18:42 | M. |  Shopping Hauls
Zdravím! :)

Jak jsem slibovala, začínám s častějším přidáváním a dneska začnu s tím, že nový layout už je skoro hotov a tak max. do víkendu vám ho sem nastavím :). Je jednoduchý, čistý, svěží a prostě ... uvidíte to sami! :D Je to spíš styl blogspotu než blogu, ale to se mi právě líbí! :) Zpět k článku - dneska tu pro vás mám beauty haul článek, kde vám ukážu pár novinek a pár mých starých lásek, které se mi vrací :). Takže, jdeme na to! :)


Life Changing

23. března 2012 v 12:55 | M. |  My Life
Heyyy! :)

Ano, ano, ano :D. Po 158 letech (vlastně po necelých 2 měsících) jsem to zase já :). Upřímně by mě ani moc nepřekvapilo, kdyby tenhle článek ani nikdo nečetl, protože vím, že moje aktualizace za poslední půl rok sou mizerné, až běda. Ale! :D (Ano, opět je to ten případ, že ležím nemocná doma, něco sem viděla a chci to uskutečnit taky :D) V poslední době, jak si tak ležím a projíždím fashion, beauty a lifestyle blogy si říkám, jak mi tenhle blog chybí! Že je hrozná škoda, že už v poslední době nemám na tenhle blog vůbec čas.... A TAK (pozor na to! :D) jsem se rozhodla, že nic nebudu slibovat jako vždycky, protože se mi to zatím nikdy nevyplatilo, ale chci zkusit přidávat na tenhle blog daleko častěji :). Když už nic, tak alespoň Outfits of the Day nebo něco maličkého do beauty :). Chtěla bych tomu tady udělat (opět) rekonstrukci, přetřídit rubriky a prostě začít znovu :). Celkově si teď dělám trošku rekonstrukci v životě, protože mám pocit, že všechno je hrozně bláznivý a výsledkem všeho je to, že nic nestíhám, tak si prostě udělám menší "rozvrh" a budu se snažit toho držet :). Snad to výjde! :)