My Life

Black & White

8. dubna 2012 v 11:01 | M.
You can't go wrong with black and white!

Lazy Day

29. března 2012 v 16:29 | M.
Zdravíčko! :)

Tak! :D Od úterka mi trošku habruje internet, tak nevím, jak časté moje aktualizace budou, ale pevně doufám, že alespoň ty 3 týdně to pořád budou! :) Mám tu pro vás pořád spoustu věcí, který bych vám chtěla sdělit (počínaje rezecnzí masky na vlasy až po všechny možné nové Tips and Tricks :)). Dnešek mi dal zabrat :D. Ve škole jsem od rána měla spoustu běhání, takže jsem se ani nestihla najíst... takže s bolestí břicha jsem mohla zrušit všechny aktivity na odpoledne a jela domů, takže doma sem si udělala čajíček, lehla do postele a teď vám spokojeně píšu :). Nu, v týdnu jsem ještě musela rychle udělat laborky na fyziku a včera jsem s přítelem oslavila půl roku, takže jsme si udělali pěkný odpoledne :) :). Co vy? :) Jak se pořád máte? :)

Debílkov zdraví! :D

Life Changing

23. března 2012 v 12:55 | M.
Heyyy! :)

Ano, ano, ano :D. Po 158 letech (vlastně po necelých 2 měsících) jsem to zase já :). Upřímně by mě ani moc nepřekvapilo, kdyby tenhle článek ani nikdo nečetl, protože vím, že moje aktualizace za poslední půl rok sou mizerné, až běda. Ale! :D (Ano, opět je to ten případ, že ležím nemocná doma, něco sem viděla a chci to uskutečnit taky :D) V poslední době, jak si tak ležím a projíždím fashion, beauty a lifestyle blogy si říkám, jak mi tenhle blog chybí! Že je hrozná škoda, že už v poslední době nemám na tenhle blog vůbec čas.... A TAK (pozor na to! :D) jsem se rozhodla, že nic nebudu slibovat jako vždycky, protože se mi to zatím nikdy nevyplatilo, ale chci zkusit přidávat na tenhle blog daleko častěji :). Když už nic, tak alespoň Outfits of the Day nebo něco maličkého do beauty :). Chtěla bych tomu tady udělat (opět) rekonstrukci, přetřídit rubriky a prostě začít znovu :). Celkově si teď dělám trošku rekonstrukci v životě, protože mám pocit, že všechno je hrozně bláznivý a výsledkem všeho je to, že nic nestíhám, tak si prostě udělám menší "rozvrh" a budu se snažit toho držet :). Snad to výjde! :)

Ill... or whatever... i don't know

6. února 2012 v 13:22 | M.
Hey guys!

Nebudu to zdržovat a řeknu rovnou, že sem zase nemocná! :D Jo, zase je to tu :D .... Tentokrát to vypadalo tak, že sem měla tejden v háji břicho, nemohla sem jíst skoro nic, dostala sem prášky, srovnalo se to, bylo to ok, pak mi byla furt zima... nabalila sem se, nebylo to ok, ale tak v -20°C až -83683242132533°C co tu ráno bylo, kdo by se tomu divil že? :D V pátek ráno mě začlo bolet v krku, řekla sem si, peču na to, jdu ven, do večera to bude ok, to mám z toho včerejšího ječení (don't ask me anything! :D) a ono prd! :D Večer sem bolestí v krku nemohla spát jak to bolelo, včera sem se probudila. Bolest v krku jako mávnutím hůlky Hermiony v pr.... PRYČ (!) ale celej den sem se nenadechla, protože sem měla takovou rýmu, že ani patero kapek do nosu nezabralo, dneska ráno sem se probrala a prozměnu už jen smrkám, v krku mě maličko pobolívá ale hádejte co?! CHRAPTIM! :D Jak potěšující :D :D :D ... tak mi sakra řekněte, co tohle má být?! :D

love you guys ;*

2012 ... Year of changes? (+ layout)

1. ledna 2012 v 20:16 | M.
Zdravím! :)

Tak a je to tu :). Ten očekávaný rok 2012, kdy nám má podle kalendáře Mayů skončit svět. Je jen na vás, jak tomu věříte nebo ne, já osobně si teda myslím, že svět nevybouchne ani nic podobnýho, ale zase bych docela věřila tomu, že se stane nějaká pohroma nebo katastrofa, ale nebudeme hnedka na Nový rok přivolávat ne? :D Řekla bych, že pro mě byl rok 2011 krásnej rok ;) - rozhodně lepší než 2010, kterej byl vážně docela kritickej :D - furt se něco dělo, spousta změn a většinou díkybohu změn k lepšímu :). Poznala jsem spoustu skvělých lidí a získala spoustu nových přátel a jsem za to vážně ráda! :) Pevně doufám, že rok 2012 bude alespoň takovej, jako 2011 :). Když už jsme u toho, jak jste včera trávili Silvestra? Já po letech doma, ale tak zase si nemůžu stěžovat :D. Od rána (čtěte od 11 >> 11 = moje ráno :D) u mě byla Nikýt přes oběd asi do tří a pak mi nebylo moc dobře, tak jsem zůstala doma pěkně u televize - u Partičky! :D Bože jak já je zbožňuju! :D To sme se zase jednou zasmáli :D. No, takže nic zvláštního ;). Co se předsevzetí týká, před lety jsem si dala předsevzetí, že už si nebudu dávat předsevzetí, ale letos jsem to pořádně porušila a dala jsem si hned několik úkolů, který prostě chci do konce roku splnit! :D Tady to máte :).


Winter Special - Part 1 - Room Tour

29. prosince 2011 v 14:17 | M.
Zdravím! :)

Kdysi dávno jsem se vás ptala, co byste si tu přáli a jestli by se vám třeba líbil nápad "room touru", kde bych vás provedla po svém pokojíčku, všichni jste řekli, že se vám nápad líbí, takže i když trvalo příšernou dobu ho zrealizovat (přiznávám :D), ale přecejen v poslední době byl hroznej blázinec s koncem devítky, začátkem prváku, zabydlováním se na nové škole, atd, atd, atd... prostě shon ;)... ale zpět! :D Můj pokojíček není nijak zvláštní. Je relativně malý a neustále ve výstavbě, protože kdyby to bylo jen na mě, tak už zase vypadá úplně jinak :D (aneb pryč s orandžovým kobercem a zelenými skříňkami! :D) Ale i tak vás nechám nakouknout do mého malého království :). Doufám, že se bude líbit :).

Cause I want it bad...

6. listopadu 2011 v 15:32 | M.
Zdravím! :)

A jé jé :D. To je to zase doba co sem se neozvala co? :D Jo vím, sem děsná, ani na ty komentáře neodepisuju, ke sweethearts nechodím, ale prostě není vůbec na nic čas ;). Jsem ráda, že stíhám jakš-takš oh-ashley a to je asi tak všechno (i když nezastírám, že na blog nemám ani moc náladu ;)). Co novýho? Hele dost :D. Minimálně tenhle tejden sem měla vážně dost, protože toho učení jsou tuny! Pátek - učíme se 7 hodin - z toho dramaťák a obědovku nepočítám, takže vpodstatě 5 - z toho píšeme 4 testy? What the fuck? :D Nějakej 13 stránek na literaturu? :D DĚTE DO HÁÁÁÁJE! :D :D Pak nějaký ty posezení s holkama, ven s kamarádama, sem tam nákupy a prostě jako vždycky ;) - pár obrázků to popíše za mě ;). A co vy? :)

I wanna go-o-o all wa-a-ay!

16. října 2011 v 11:15 | M.
Zdravím!

Jak se všichni máte? Jooo sem to zase já! :D Dokaď mám ještě čas a je dobrá nálada, tak vám zase pěkně píšu story posledních dnů ;). CVOKHAUS, CVOKHAUS A JEŠTĚ JEDNOU CVOKHAUS! :D Učení už nám začíná, já už jsem díkybohu skroro zdravá, na nic nemám čas, energie přes týden se pohybuje u nuly a čekají mě změny ^.^ Všechno postupně :D. Učení nám začíná - do listopadu máme mít čtenářskej deník se dvěma přečtenejma knížkama z listu povinné literatury (120 knížek z toho si 30 musíte vybrat) a já ještě ani nezačala číst :D. Díkyboho skoro zdravá, ale vážně jen skoro :D. V pondělí jsem vypadala na to, že lehnu, tak jsem se cpala práškama a díkybohu se to od čtvrtka začlo zlepšovat ;). Teď už jen posmrkávám a pokašlávám, ale jinak fajn ;). Na nic nemám čas, neb furt píšeme testy, nebo děláme prezentace a laborky - kupříkladu ve středu jsem dělala se sousedem laborky. Sešli jsme se po škole, jelikož pokus nadělá šílenej bordel, tak jsme byli venku, bylo 10°C, já měla skoro 38, bylo mi mizerně a domů jsem dorazila v 6 - pak jsme to doma spracovávali do prezentace - skončili jsme v půl 12 večer! :D NÁDHERA! :D Na tohle mi navazuje další věc a to, že nemám žádnou energii, protože sem nemocná, do nocí se učím na testy (ty vole chápete to?! :D My píšeme testy Z VÝTVARKY! :D) a ráno v 5 vstávat kvůli dojíždění je taky docela labůžo no :D. Změny, změny, změny ^.^ Jelikož budu mít svátek, tak jsem to ukecala a jelo se do Prahy, kde jsem si k svátku vybrala novou kabelku a už k Vánocům nádhernou tyrkysovou mikču! Ááááááááááááááááá ♥♥♥ Já z tý barvy umřu! Krásnější tyrkysovou jsem snad vživotě neviděla! ♥♥♥ No :D ale tak jinak nic nějak zvlášť ;). Snažím se cvičit, chodit ven s kamarádkama, nezanedbávat toho mýho a zároveň dostávat jedničky :D A co vy povídejte, vyprávějte, přehánějte! :)

Strašně nesnáším Britney, ale tahle písnička je prostě boží! :D

Keep Calm and become a Skinny Bitch!

8. října 2011 v 11:44 | M.
Zdravím ;)

Po delší době jsem si řekla, že je zase čas něco přidat ;). Pozastavení stále platí, ale to neznamená, že nemůžu přece přidat vůbec nic :). Přemýšlím, přemýšlím, přemýšlím co by vás tak asi mohlo zajímat co se v poslední době děje - mám se všemožně, ale to vás asi moc nezajímá co? :D Nicméně se stejně rozepíšu :D. Sem nemocná, venku je hnusně a to sem měla 103636289389384 plánů na víkend :D. Támhle s tou kámoškou ven, s kamarádem ven, s další kámoškou ven, za ségrou, za broukem, za další kámoškou, s další kámoškou na kus drbu, s kamarádem na kebab... no a všechno můžu poslat doháje, protože sem nemocná - OH MŮJ BOŽE! PECKY! :D Šťastnější ani bejt nemůžu :D. Nicméně klesat na mysli se asi nevyplatí co? ;) Prostě to jednou nevyšlo, tak se to odsune ;). Každopádně si opravdu příjdu jak feťák, když do sebe cpu všechny ty léky :D. Ale upřímně říkám, že i když na to není čas, tak že mi tohle psaní sem tam chybí :). Tahle možnost podělit se s váma o kousky života, o zážitky z oslav, o věci z nákupů, o starosti, o momenty štěstí, atd... :). Musím říct, že jestli najdu někoho spolehlivýho, kdo mi na oh-ashley pomůže, tak se sem ráda vrátím :). A povídejte! Co vy? :) Něco novýho? :) Co škola? Co život? :) Povídejte, vyprávějte, přehánějte! :)

Důkaz, že u nás furt všechno přistarym :D (Milovaný tričko s Minnie <3)

Blog - hranice mezi povinností a hobby

23. září 2011 v 18:49 | M.
Zdravím

Jak jsem na O-A (kdo jste to už četl :D) ve zkratce psala, tak tohle je přeci jen osobní blog, tak tady se můžu trošku rozepsat :D. Jak si už většina z vás asi stačila všimnout, od minulého čtvrtka (vpodstatě - článek o harmonizáku byl přednastavenej :D) tu nepřibylo nic! :D Pusto, prázdno... A víte co? Asi bude hnusný to slyšet, ale mě to ani moc nechybí :D. Jasný, sama vidím, že frekvence přidávání článků je dost nízká, ale berte to takhle.... Ono né každej den se stane něco, o čem stojí za to mluvit nebo něco o čem zrovna chci mluvit a sorry, sice jsem silnej extrovert (jéž to byste mě měli znát naživo... Nezavřu hubu! :D - Svoje by vám o tom mohly říct i holky z harmonizáku :D), ale nemám potřebu psát všechny moje problémy na blog, kde si to může přečíst nedopatřením kdokoliv a hlavně si myslím, že to většinu z vás ani moc nezajímá :D. Otázka by pak byla, proč nepíšu víc o kosmetice, víc nefotím nebo tak podobně - nalijme si čistého vína... vy máte každej den chuť vytáhnout foťák a fotit a psát? :D :D Myslím, že pokud blogujete jako já cca tím 5tým rokem, tak už taky moc ne co? :D Další věcí je nová škola - Lidi, jsem na střední! Nová škola je fajn, lidi jsou suprový s čímž se dostáváme k další věci - už taky nemám moc chuť sedět celý dny u toho počítače ;). Přecejen, jdu radši ven s kámošema, s klukem, s holkama nebo si někam vyrazím na cvíčo nebo na oslavu ;). Prostě už to není jako dřív :). Dřív jsem si ráda sedla k blogu a přidávala, ale v poslední době už mě to zase tak nebere a asi i tuším čím to bude - dřív jsem přidávala z radosti a s chutí k blogu, ale teď už mi příjde, že přidávám jen z povinnosti a to nechci! Blog má být koníčkem a ne povinností :). Jakmile vám blog takříkajc "přeroste přes hlavu", tak už je něco špatně a je nejvyšší čas s tím něco udělat ;). A proto si na tomhle blogu dávám na nějakej čas pauzu. Nedělám to zrovna ráda, a i když tenhle blog mám ráda, tak oh-ashley mám radši.... Nevím jestli to bude jen týden, 2, 3, měsíc.... ale prostě potřebuju čas ;). Snad mě pochopíte :).

Btw > Závěrem bych ještě popřát k narozeninám naší zlatý Táničce ♥ Holka ještě jednou ti přeju všechno nejlepší, hodně štěstí, lásky, přátel, zdraví a úspěchu :). Prostě všeho co si budeš přát :). Ať si pořád ta naše krásná, milá a chytrá Tánička jako si jí doteď :)♥ Všechno nejlepší zlatí :)*

Harmonizák - bye guys!

18. září 2011 v 12:58 | M.
Zdravím! :)

Omlouvám se, že píšu až po tak dlouhý době a že ani neodepisuju na kometáře, ale nějak na to není čas ;). Třeba v pátek, jsem se dostala domů až v 11 večer a včera sice kolem 8, ale ani tak jsem neměla chuť moc přidávat :D (víte jak :D). Asi vás zklamu, ale ani teď tu do úterý nic nepřibude, protože jedeme s novou třídou na harmonizák, takže nebude přístup k netu nic ;). Takže se s vámi rovnou loučím a hned po návratu tu pro vás mám pár zážitků z páteční oslavy, velké novinky posledních dnů, jednu takovou "recenzi" po dlooooooouhé době a dál taky OOTD článek z dalším z mých jednodušších outfitů ;). JO! :D A málem bych taky zapomněla na Room Tour, který vás taky v blízké době určitě čeká :). Tak, jak jsem psala už na O-A, nebudu zdržovat a rovnou se rozloučím ;). Mějte se tu pěkně a užijte si neděli, pondělí a úterý ;).

XoXo

Whoa

6. září 2011 v 17:56 | M.
Zdravím! :)

Tak jak se všichni máte? Já dobře :D. Už mám za sebou pár hodin ve škole a teda až na děják dobrý :D (děják - divná učitelka :D). Ve třídě už jsme se skoro všichni známe a jako docela fajn, poznávám kluky a taky fajn :D. Příjdu si jak ve starý třídě :D Typově jsme tam úplně stejný ;). Co mě ovšem zabilo, tak to byla hudebka :D. No co my se nařethali :D :D. Prostě BOŽÍ UČITELKA! :D I když přiznávám, že mě docela překvapila výtvarka, kde jsme místo kreslení probírali dějiny výtvarného umění, ale tak my si zábavu najdeme vždycky že? ;D Co se týče jinak života, tak začínám zase sportovat :D. Zítra se připravuju na sportovní odpoledne se ségrou a jdeme na Flowin - vživotě jsem na tom nebyla, takže se začínám bát :D a ve čtvrtek po dlouhé době na můj oblíbený pilates ;). Joo :D Už to potřebuju :D :D V poslední době mám nějakou línou, protože se mi nechce vůbec nic :D. Dál se zase plánuje nějaká oslava, takže to možná bude ve stylu "rock all night" :D Ale nechci předbíhat, protože ještě sama nevím, jestli tam půjdu :D Ale snad jo :D. No nic, nebudu zdržovat, to bylo jen tak rychle jen pro informaci :D.

A co u vás dětska? Co novýho? :)

Kraťasů si nevšímejte! :D :D :D :D :D :D :D To je vedlejší produkt :D :D

Back in School

3. září 2011 v 16:01 | M.
Heyyyyyy ♥

Omlouvám se, že moc nepíšu, ale nějak na to není moc čas ani nálada, jsem spíš na Oh-Ashley, protože kolem Tizzy se v poslední době furt něco děje a navíc mě to v poslední době začlo zase hodně bavit :). Nevím proč, ale prostě jsem si přidávání o ní zase zamilovala :). Teď zrovna příští týden vyráží na New Yorský Fashion Week, tak se nemůžu dočkat všech fotek ♥.♥ ALE ZPĚT :D (Vím že poslední dobou furt odbočuju, sem příšerná, já vím :D). Tak už jsem byla v nové škole a můžu říct, že na to, jakej jsem z toho měla strach, je to dobrý :). Úplně jsem čuměla na rozvrh! :D Jsem čekala, že budeme mít tak 2x,3x do týdne tak do 4-5, jak jsme to mívali na základce (2x týdně dlouhý odpoledky) a ono prd! :D My máme jednou týdně nultou (teda v pondělí a hned ráno v 7:10 - 2 hodiny tělocviku :D, trošku brutální, když sem viděla tělocvikářku, tak se začínám bát, co mě v pondělí čeká :D) a jinak máme vždycky do 1, do 2!!!! :O :D Chápete to! :D Střední - lyceum a my máme do 2! :D Ah děkuju ti bože! :D Třída docela dobrý :). Hrozně hodná třídní (připomíná mi třídní z druhýho stupně O:)), 28 lidí z toho 4 kluci (brutááááál :D), škola má přes 800 lidí, asi 3 budovy, každá o 4 patrech, trošku drsný se tam vyznat no :D, ale joo :). Zatím docela fajn :). Jediná věc, která mě docela nepříjemně překvapila byla ta, že jsem čekala, že nás učitelka nějak představí a ono trošku nic, tak jsme se včera spakovali a po škole si nás pár šlo sednout, aby sme se trošku seznámili :). A fajn :). Hrozně jsme se nasmáli a lidi jsou milí :). Takže zatím to vypadá opravdu solidně, modlím se, ať se to nezkazí :D. A co vy a vaše první dny ve škole? Jste taky tak mrtví z toho vstávání (u mě teda v 5, abych byla včas dojela na tramvaj)? :D Já teda totál, to příjdu domů, zahodím tašku a v 9 spím :D :D.

No nic, já půjdu odpovědět na všechny vaše komenty a těším se na vaše historky z prvních dnů :)

Haloooooooooooo!

31. srpna 2011 v 14:27 | M.
Zdravím! :)

Tak jsem se vám v neděli odpoledne vrátila z dovolené jak jsem řekla a omlouvám se, že jsem nepsala - jo je mi to blbý přehazovat vás z jednoho mýho blogu na druhej a obráceně, jen nechci všechno psát 8x :D - všechny podrobnosti proč to tu stálo najdete na oh-ashley v Last day of Holidays ;). Dál bych vám moc chtěla poděkovat, za všechny vaše komentáře a přáníčka k narozeninám, ať na blogu nebo na facebooku :). Moc si toho cenním a jste vážně zlata ;*♥. Dál dneska příjde poslední díl slibovaného Back to Schol projektu a už je asi jasný že to bude makeup :). Pokusím se pro vás udělat něco snadnějšího a převážně z věcí, které by každá z nás měla mít v kosmetický tašce ;). K večeru tu ten článek čekejte ;). Zatím mizím, jdu tu trošku poklidit a pádím si zacvičit ;). Mějte se zatím pěkně ;).

XoXo

Já tu písničku prostě miluju :D :D Ten text! :D

Happy Birthday M. + Bye Guys!

21. srpna 2011 v 11:20 | M.
Zdravím! :)

Ták a je to tu :). Sice mi u minulých článků spousta z vás přála k narozeninám a já vám za to moc děkuju (♥) ale narozeniny mám vážně až dneska :D :). Ano ano, je tomu už 16 let co se v maličkém městečku u Liberce narodila M. Malá, praštěná blondýna, která miluje blbosti všeho druhu a strašně ráda paří :D :D :D. Ale teď už k druhé věci a to k mému odjezdu ;). Jede se na dovolenou k obřímu italskému jezeru Lago di Garda ;). Docela se těším, protože uděláme obvyklý trip do Milána (obří - tuším 3 nebo 4 patrové - H&M a spooooooousty dalších krámů ♥.♥) a pak ještě jeden do Říma :) áááááá! Já se těším ^.^ ! Mezitím jsem tu pro vás připravila pár článků, ale není jich moc, protože za týden jsem zpátky ;) (Mnoho jsem toho nestihla - skončila jsem bez počítače :D) :). Tak si to tu ten týden hezky užijte :)

Bye ;*

Party!

16. srpna 2011 v 10:21 | M.
Zdravím a dobrý ráno přeju! :)

Rekonstrukce probíhá, takže už tu nepořádek trošku začíná, zítra asi čekejte nový lay a pozítří první část 'Back to school' ;). Články se přesouvaj a přerozdělujou do novejch rubrik, takže prosím nehledejte starší články, je možný, že je nenajdete :D. Jinak narozky se mi blíží a s tím i všechny věci s nimi spojené, včetně OSLAV! ^.^ Musím říct, že 16tka se mi začíná, nějak zamlouvat, protože jí slavím na 7x :D :D. Včera byla první s partou, pak bude další s jednou kamarádkou, který do toho něco vlezlo, s babičkou a dědou, doma, na dovolený, se ségrou a s druhou kámoškou co včera nemohla přijít, protože je pryč :). Takže opravdu říkám, jsem moc ráda za šesnáctiny, protože miluju OSLAVY! :D Co se včerejší týče, tak to bylo docela zajímavý no :D :D. Slavily se moje a kamarádčiny narozeniny zároveň, protože je mám chvilku po sobě, tak sme to spojily, pozvaly nejbližší kamarády a slavily :). Sešlo se nás nakonec asi 18, což sice není nějaká extra oslava, ale nám to na to, abysme si to užily docela stačí :). Prostě tam byli jen nejbližší kamarádi a to stačilo ;). Slavilo se ode 4 a bylo to do doby, jak všem vydrží energie, nálada a chuť, takže někdo odcházel kolem 9 (včetně mě :D - celou noc před tím jsem vůbec nespala! :D Nevím proč, ale nemohla jsem usnout :D) někdo slavil až do rána :D. Detaily popisovat nebudu, fotky ještě nejsou, ale nevím jak vy, ale já si začínám myslet, že to skoro ani nepotřebujete vidět (chápete jak to myslím :D). No nic :D

Já zatím poběžím a jak jste si pondělí užívali vy? :)

What's up?

10. srpna 2011 v 13:52 | M.
Zdravím! :)

Ano, asi jsem špatná blogerka, ano, vím, že nic nepíšu ani nefotím, ale nevím... v poslední době furt někde běhám, něco vyvádím, doma skoro nesedím a prostě není čas ani chuť něco psát :D. Venku je ošklivo, takže jsem furt někde zalezlá a nemyslím si, že máte nějakou potřebu sledovat moje fotky z kaváren, sleepovers, a dalších řekněme (eh :D) "indoor aktivit" :D. Dál jsem ráda, že se vám nápad z back to school články líbí, budu se snažit vám je co nejdřív začít psát a fotit, protože 21. zase odjíždím pryč, takže pak zase nebude moc času ;). Jak jsem říkala, budou to 3 delší články, protože to budou v podstatě 2 tutorialy a pak jeden normální tipovej článek, takže se snad budete mít na co těšit ;). Osobně jsem doufala, že bych to mohla udělat jako videotutorialy, ale nevím, jak mi to půjde, protože co se upravování videí týče, tak jsem opravdu neschopná! :D Tak ještě uvidíme jak to všechno dopadne :D.


Heyyyy

5. srpna 2011 v 12:49 | M.
Zdravím! :)

Omlouvám se, že v poslední době nepíšu moc často, ale prostě na to nějak není čas. Na oh-ashley je toho poměrně dost, protože Ashley furt někam běhá, nebo má oslavy, premiéry, atd... A čistě mezi náma, díky bohu za to! :) Ale bohužel v posledních dnech začínám mít čas jen na to, abych přidala na jeden blog a pak rovnou šla, protože venku je krásně a mě nebaví sedět celý dny doma, když nemusím :). Takže pevně doufám, že mě v tomhle směru chápete :).

Jinak jsem moc ráda za všechny vaše komentáře k článkům! :) Děláte mi vážně radost! :)♥ Děkuju moc za vše ;) :).

Hello + Travel Report

31. července 2011 v 16:07 | M.
Zdravím! :) Ano, M. se vám konečně vrátila - popravdě jsem se vrátila už včera, ale znáte
to, oběhnout rodinu, vybalit, ještě jsme si s mamkou doběhly na nákupy a do kadeřnictví plus
ještě jsem chtěla napsat na oh-ashley, takže naprostej blázinec! :D :) Musím říct, že počasí
se nám moc nedařilo, takže jsme uspořádali spoustu výletů, jako třeba Monaco, Firenze,
Pisa, atd... Takže o zábavu nebyla nouze :). Jak mě znáte, tak určitě moc dobře tušíte, že jsem
domů nepřijela se stejným počtem věcí, jako jsem odjížděla, takže pokud si to myslíte, tak myslíte
naprosto správně, protože jsem zase udělala menší nákupy :D :). Takže, nebudu moc povídat,
všechno už si můžete projet na obrázkách :). Enjoy ;).

Pietrasanta

Bye Guys

15. července 2011 v 13:42 | M.
Hi ♥ Tak a je to tady ;). Dneska přišel den mého odjezdu do země vzdálené :D Ano, už zítra touhle
dobou sebou kydnu na pláž budu se vesele opalovat a čvachtat v moři :D. Daleká Itálie volá ;). Pár
článků jsem vám přednastavila, abyste tu těch 14 dní měli co číst a pokud bude na co (v což pevně
doufám :)), tak na všechny vaše dotazy a komentáře moc ráda odpovím hned až přijedu :). Takže,
nebudu to moc protahovat protože mám trošku naspěch, mějte se tu pěkně a užívejte prázdnin :)♥
S láskou vaše M.It was you and me against the world...

8. července 2011 v 14:50 | M.
Hi ;) Jak se tu všichni máte? :) Já výborně :). Furt je co dělat, doma toho moc nepobudu a navíc
už mám zase naplánovanej celej příští týden, takže si říkám, že bych asi měla přednastavit pár
článků kdyby cokoliv :D ;). Dneska pádím za jednou kámoškou, zítra přijede teta, pozítří mi asi přiletí
kámoška, takže půjdu ven s ní, v pondělí ještě další kamarádka, v úterý jdu ven s kámošem středa -
čtvrtek spím u kamarádky a jdeme na Pottera (*excited*) no a v pátek balím a v sobotu na 14 dnů
pá pá :D :). Jó ... nabito :D :). Pádím oběhnout SH a pak se jde ven :). Mějte se ;*

Bored?

4. července 2011 v 18:48 | M.
Zdravím ;). Už toho počasí máte taky dost? :D Věřte, nejste sami, ale díky bohu, od zítra
už by se zase mělo začít dělat pěkně, takže doma neposedíte moc dlouho ;). Tady máte něco
málo, co doma v tomhle počasí vyvádím já ;D.

THE END! Once and forever

30. června 2011 v 7:52 | M.
Dobrý ráno... tak a je to tady, i když je tenhle článek přednastavenej, tak vám můžu
už teď říct, že jsem vstala s pekelně špatnou náladou a slzou na krajíčku... Proč? Protože
po dlouhých devíti letech to končí... Jsem naposledy na základní škole. Naposledy se můžu
vyblbnout jako malá holka, naposled jedu do toho našeho smradlavýho, ale námi milovanýho
Kokosu, naposled půjdu po tý věčně rozbitý cestě ke škole, naposled půjdu po těch
hnusnejch natřenejch schodech, na kterejch jsem si vždycky v zimě dala na tlamu, naposledy
uvidím ty moje paka milovaný ještě úplně všechny pohromadě, naposled se uvidím s naší paní
učitelkou... s tou nejhodnější pančelkou pod sluncem, naposledy si vezmu vysvědčení s tím
hnusným škrabopisem našeho pana řiditele, kterej máme všichni tolik rádi, naposledy si
sesednu s mejma holkama, naposled obejmu ty naše praštěný, úchylácký kluky, co mám
tolik ráda, naposled uvidím naší žlutou omlácenou třídu, naposled se podívám do toho maličkýho
špinavýho zrcadla, naposled projdu tou rezavou bránou, co je před školou... Už teď
tu sedím a od půlky začátku brečím jako malá holka... Příjde mi to jako včera, co jsem byla maličká
holčička, kterou maminka vedla do první třídy, je to jako včera, co jsem přecházela na
druhou část naší školy jen s půlkou dětí (zbytek šel na gympl) je to jako včera, co jsem s
nima jela na svůj poslední výlet... Miluju je, nechci od nich pryč, kdybych si mohla něco přát,
tak umět vrátit čas a zopakovat si to všechno :'( ♥ Nechci prázdniny....

Smradi moji nejmilejší ♥

HIATUS

23. června 2011 v 9:07 | M.
OD - DO? - 16.6. - 18.6. (krátký ne? :D)
DŮVOD : Výlet pod stany se třídou

Tak si to tu všichni pěkně užívejte, já budu se třídou pod stanech, takže se určitě
vrátím bez fotek (radši :D), ale se spoustou vyprávění, takže se těšte na nový články ;).
Mějte se tu fanfárově ;* XoXo M.
HOT NEWS

Crazy Week

19. června 2011 v 11:24 | M.
Heyyy ♥ Připravovaný článek je tady :). Jak už si někteří z vás přečetli na O-A, nemohla
jsem se přes týden moc starat o blog, protože toho přece jenom bylo opravdu víc než
dost! ;) Ségra měla svatbu, já jsem měla akademii, kamarádka narozeniny, taťka svátek,
ve škole několik kontrolek a ještě schůzky na nový škole... No prostě blázinec se vším
všudy! :D Fotky z akademie bohužel ještě nemám, ovšem taťka natáčel celou akademii, takže
jestli to půjde, tak bych alespoň kus dala ráda na youtube (jen tak, pro pobavení :D - a
logicky ne celou, protože přes hodinu a půl bych fakt na youtube nenacpala ;D) Takže
uvidím, jak to výjde ;). Co se týká svatby, tak fotky jsou, ale na většině vypadám jako pablb,
takže sem radši nic moc dávat nebudu ;D. Bohužel se nám doma rozbil scaner, takže fotky
jsou v opravdu pofidérní kvalitě *sorry* :D.
 
 

Reklama