Outfits of the Day

OOTD 30.3.2012

4. dubna 2012 v 18:17 | M.
Zdravím! :)

Dneska tu pro vás mám slibovaný Outfit of the Day z minulého pátka. Přiznám se, že se mi poslední dobou nějak moc nechtělo psát, protože jsem měla pár problémů, ale už je všechno vyřešeno, takže všechno ok :). Už tu pro vás připravuju pár článků, takže bych to viděla příští týden na haul a ještě do konce tohohle týdne jeden, ale to nechám překvápkem! Zpět k dnešnímu tématu - Outfit co jsem měla na sobě v pátek je jednoduchý, takový ten, na dny, kdy je pátek, venku je ošklivo a vám se nechce moc přemýšlet nad outfitem, ale přesto chcete vypadat trošku k světu. Tady to máte :).
P.S. - omlouvám se za kvalitu fotek, ale v pátek bylo hrozně hnusně a osvětlení za moc nestálo - následné úpravy s tím udělaly tohle :D

OOTD 9.9.11

9. září 2011 v 18:31 | M.
Zdravíííím :)*

Tak dneska pro vás mám pár novinek :D. Protože jste si u minulýho článku "odhlasovali", že článek s fotkami mého pokoje a důkladným popisem chcete, tak ho pro vás udělám ;). Čekat ho můžete někdy teď, buď ještě tenhle nebo příští týden :). Ale nevím jak to ještě přesně udělám, ale ty z vás, kdo říkali, ať udělám video zklamu, protože video opravdu dělat nebudu :D (sorry :D - jednak videa opravdu neumím upravovat a pak můj hlas je :-! :D). Ale zpět k dnešnímu tématu ;). Dneska tu pro vás mám další z článků Outfit of the Day jako jednu z dalších inspirací co do školy, ven, na nákupy, nebo prostě jen tak :). Dnešní outfit je opět úplně jednoduchý a především pohodlný, na co já u školních outfitů sázím nejvíc :). Snad se bude líbit ;).

OOTD (Outfit of the day) 7.9.11

7. září 2011 v 17:44 | M.
Zdravím! :)

Tak dneska tu pro vás mám záměrně něco z jinýho soudku, abyste se u čtení těch nekonečných a usmajlíkovaných článků neunudili k smrti a zároveň aby to bylo něco jako spestření, protože v poslední době jak už jsem řekla, není moc času ani nápadů na psaní něčeho moc jinýho ;). Ale zpět :D. Dneska vám tu přináším úplně snadný a obyčejný outfit ze dne 7.9. (dneška :D), což pro vás může být jako nápad co do školy, nebo představa, jak do školy chodím já ;). Nebudu okecávat a těším se na vaše názory ;).

BTW : R.I.P HOŠI! :| (Kdo by nevěděl, tak se zřítilo letadlo s Rachůnkem, Markem, Vašíčkem a Demitrou - Všichni 4 mrtví :|)

 
 

Reklama